Корзина
172 отзыва
Пледы, покрывала, 3D постельное белье тм ​Love YouВыбрать и купить
Производители
Контакты
Интернет-магазин «Duende» - товары для всей семьи
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38068658-69-80Ирина
+38066603-88-21Ирина
Менеджер Ирина
УкраинаДнепропетровская областьКиев, Полтава, Одесса, Львов, Хмельницкий, Черновцы, Харьков, Запорожье, Житомир, Ровно

Спортивное питание

Завдяки досвідченому та висококваліфікованому персоналу, створені продукти Formotiv Pharma Nutrition з використанням сучасних фармацевтичних технологій та найсучасніших дослідницьких установ. Лінія харчових добавок створена на основі найвищих стандартів якості та сертифікованих компонентів, які відповідають потребам самих вимогливих спортсменів, спортсменів та фізично активних людей.

Відповідно до останнього звіту Європейської Комісії, активність європейців постійно зростає, а з нею - усвідомлення здорового харчування та адекватних добавок. Європейці розуміють, що інтенсивні зусилля є величезним викликом не тільки для самих м'язів, але і для всього тіла. Вони хочуть інвестувати в своє здоров'я та життєву силу, але не можуть знайти продукти на ринку, які могли б допомогти їм, а ще важливіше, кому вони могли б мати повну впевненість. Прослухавши голоси тисяч європейців, ми створили лінію харчування Formotiva Pharma, в якій ви можете знайти лише корисні та безпечні поживні речовини, вироблені відповідно до фармацевтичних стандартів.

 

Закажите прямо сейчас! 

Заказать товар можно через форму заказа или позвонив нам по телефону:

8 (068) 658-69-80 Ирина

8 (066) 603-88-21 Ирина

 

facebook twitter
в виде галереив виде списка
1 2

ЛІДЕР З ПАЦІЄЮ ДЛЯ ІННОВАЦІЇ

Aflofarm Farmacja Polska - динамічно розвивається польська компанія, що працює в галузі охорони здоров'я більше двадцяти п'яти років. Кожен рік ми отримуємо найвищі позиції в рейтингу фармацевтичних компаній. На сьогоднішній день "Афлофарм" є лідером ринку в сегменті без рецепта ліків, дієтичних добавок і в галузі сучасних фармацевтичних технологій в Польщі.

В інтересах пацієнтів ми реалізуємо на ринку найбільш інноваційні та складні лікарські засоби. На основі досліджень, і, перш за все, безпосереднього контакту з людиною ми намагаємось негайно реагувати на потреби споживачів.

Ми є найбільшим рекламодавцем у галузі. Ми інвестуємо в просуванні ЗМІ, щоб підвищити рівень обізнаності про охорону здоров'я. Позиція Aflofarm Pharmaceutica Polska на фармацевтичному ринку є очевидною причиною пишатися, а також сильною мотивацією для розробки нових проектів щодня.

СУЧАСНИЙ R&D

У науково-дослідних та дослідно-конструкторських роботах використовуються найсучасніші лабораторні прилади, що дозволяють конструювати форму продукції відповідно до останніх тенденцій та ефективної реалізації в промислових умовах.

Планування якості продукції та подальша їх поточна перевірка здійснюється за допомогою аналітичних приладів, які відповідають найвищим світовим стандартам. Процеси управління, планування та реалізації продукції, а також проектування та розробки продукції підтримуються індивідуально розробленими інноваційними ІТ-системами. Широке застосування сучасних технологій служить для забезпечення належної якості та постійного вдосконалення продуктів та послуг, які ми пропонуємо, щоб максимально задовольнити потреби наших клієнтів.

Процес проектування нових продуктів грунтується в основному на власній роботі. У відділі досліджень та розвитку працює висококваліфікований персонал, який є творчим колективом, мотивований для досягнення поставлених цілей. Лабораторія, обладнана повним комплексом сучасних технологічних пристроїв, дозволяє розробляти технологічні продукти в твердих, напівтвердих та рідких формах (таблетки, таблетки з покриттям, таблетки з покриттям, тверді желатинові капсули, гранули, порошки, креми, мазі, гелі, суспензії, сиропи, краплі).

ОБМЕЖЕННЯ КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ

Компанія "Афлофарм" впровадила систему лікарських препаратів Good Manufacturing Practice (GMP), яка є галузевою системою для фармацевтичної промисловості та підтримує сертифікати головного фармацевтичного інспектора для всіх виробничих установок (Pabianice, Ksawerów, Rzgów).

З огляду на задоволеність клієнтів, ми зобов'язуємося задовольняти вимогам, покращувати та підтримувати ефективність Системи управління якістю відповідно до ISO 9001, навколишнього середовища відповідно до ISO 14001, охорони праці та техніки безпеки на роботі відповідно до PN-N 18001, безпека харчових продуктів відповідно до ISO 22000, належна практика виробництво косметики відповідно до ISO 22716, управління якістю медичних виробів відповідно до стандарту ISO 13485 та стандарти фармаконагляду для системи управління фармакологічним наглядом.

ЗАХИСТ БЕЗПЕКИ ТА ЕКОЛОГІЇ

Для розвитку якості та безпеки продукції ми постійно контактуємо з національними установами: Головною фармацевтичною інспекцією, Управлінням реєстрації лікарських засобів, медичними пристроями та біоцидними препаратами, Головною санітарно-епідеміологічною інспекцією, Національною інспекцією праці, Польським комітетом стандартизації, Польською палатою фармацевтичної промисловості та міжнародний: TUV Nord, Міжнародне товариство фармацевтичної інженерії.

Ми не залишаємося байдужими до природного середовища. Тому в інтересах нашого майбутнього та нашого оточення ми підготували інноваційні рішення, засновані на системі управління навколишнім середовищем світового класу. Постійний моніторинг впливу Компанії на навколишнє середовище та раціональне управління сировиною та відходами забезпечує оптимальне функціонування Компанії в умовах зміни екосистеми.

 

Закажите прямо сейчас! 

Заказать товар можно через форму заказа или позвонив нам по телефону:

8 (068) 658-69-80 Ирина

8 (066) 603-88-21 Ирина